IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Rangi i ich opisy

Go down 
AutorWiadomość
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
avatar

Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

PisanieTemat: Rangi i ich opisy   Sro Lut 05, 2014 2:05 pm

Opisy Rang

Ciemny Burmistrz - Dlaczego ciemny?  Zwykle te demoniczne osobniki miały dość dziwnego, ha, ''zrytego'' przywódcę od kilkunastu pokoleń. Burmistrz, szczerze mówiąc powinien być Cesarzem albo Panem, włada on całym światem Koszmarów i Demonów (0/2)

Czarny Zastępca - Ciemny bo jeszcze bardziej zniszczony psychicznie od Burmistrza. Jego lewa ręka pomoże tu, pobiegnie tam, zdzieli po pysku gdzieś dalej. (0/2)

Psychopata - Dlaczego on biega tutaj na wolności? A no tak, on jest szanowany, fejmuch z dupy. Psychol, jego trzeba się strzec, może zmylić was swoimi pięknymi różowymi włosami i słodkim oczkami im się nie ufa... Oni zostali wychowani w psychiatryku (1/3)

Rafirowany Nóż - Dziś ma taką zachciankę że zabije dwie osoby, potem pójdzie na kawę do babci i spotka się z dziewczyną. Oni wszystko mają zaplanowane! Nawet ich sposoby uśmiercania są na tyle wyrafinowane i tak dokładnie zaplanowane że będą Ci truć dupe bo przesunąłeś się o tego centymetra! (0/6)

Podróżnik Światów - Czekaj, czekaj, to chcesz mi wcisnąć kit że byłeś w świecie ludzi? Śmieszny jesteś! On niby potrafi przechodzić do świata ludzi przez szafę! Mają oni wrodzony dar teleportacji, nie muszą gnać do teleportu by się przenieść, szczęściarze... (0/2)

Złodziej Ciał - Po co Ci ten człowiek? Jak Ci się go udało przenieść? On potrafi przenosić ludzi. Właśnie tym różnią się od Podróżników Światów, mogą przenieść i siebie i ofiarę,  niezwykle niebezpieczni, zwykle charakteryzują się tym że są odludkami pełnymi podejrzeń i tajemnicy. (0/9)

Pożeracz - Ostatnia egzekucja i ciało dla Ciebie. Oni najczęściej zjadają to co najlepsze, jakąś wątrobę zagryzą trzustką popijając rozcieńczoną krwią z sokiem z granatów. Ludzie nie muszą się ich bać, jedynie po śmierci. (1/11)

Mistyczny Błysk - Widziałeś go? Naprawdę! Poprosiłeś o autograf?! Nie! Są to Creepypasty niezwykle znane i szanowane, jednak bardzo trudno ich zobaczyć, są niczym komar uciekający przed Raidem. Przez chwilę go widzisz a za chwilę go nie ma. (0/2)

Zombiak - Martwy, nie są wyjątkowi jednak mogą przenieść się do świata ludzi, no o ile podczas poroży Światów ciało im się nie rozczłonkuje na części. Charakteryzują się bladością skóry i dziwnymi zachowaniami, lubisz zepsuty dżem? Czerstwą bułkę i zgniłe ogórki? A powiedziałeś już rodzicom że nie żyjesz? Oni mają swój język, tak jakby chiński zmieszany z zakłóceniami radiowymi i nieprzełkniętą śliną. (0/~)

Zjadacz Resztek - Zwykły obywatel owego świata, pracuje, ma miłości i korzysta z uroków owego życia. (0/~)

Poliglota - Od kiedy  rozumiesz tych ludzi i Zombiaków? Wow, szacun, co on teraz powiedział? Poligloci od urodzenia rozumieją inne języki, nie muszą się uczyć, to geniusze! Będąc Poliglotą masz kilka "dodatkowych" bajerów życiowych, z to jakiś bonusik w sklepie lub kanapkę od Burmistrza. (0/1)

Hacker - Niektóre Creepypasty nie zostały od tak stworzone, zostali... Programem! Tak, są to te rodzaje przerażających stworzeń, które zostały zrobione przy pomocy jakiegoś programu/gry/filmu i funkcjonują poza światem wirtualnym. Potrafią one znikać na oczach innych, "wyciągać" z komputera/konsoli/telefonu różne rzeczy oraz teleportować się! (0/10)

Nauczyciel - Belfer w szkole ,,Morderstwa i Zabójstw". Musi zapanować nad tymi bachorami, taka praca. Nic nadzwyczajnego, jedynie ich charakter mocny, praktycznie niezłamliwy i szorstki. Mają władać niby mocną ręką a uczniowie nic sobie z nich nie robią.(0/11)

Uosobienie Strachu - Wielce wielmożni i szanowani przedstawiciele owej rasy. Władają mocną i bolesną... niematerialną ręką. Stanowczy, oj bardzo, jak już coś postanowią to za Chiny zdania nie zmienią, o nie. Polecamy też nie tarasować im przejścia  gdyż jak Cię odsuną będziesz miał bliskie potkanie z pierścieniami Saturna, jeśli myśleliście że są na tyle silni to... się nie myliliście, władają oni dość potężną czarną magią ale to tak przy okazji, to takie małe Voldermorty. (0/2)

Zwiewna Zmora - Pomoc Uosobienia, kolejne Szatany z piekła rodem. Zarozumiali na tyle że ego wypycha połowę ludności na jednej półkoli Ziemskiej. Nie władają (i bardzo dobrze) magią. Mają takich małych podwładnych którzy robią praktycznie wszystko, to kawusie zrobią, herbatkę zaparzą a nawet ciasteczka upieką - a jakie dobre! Zwiewni mają dość nie przyjazną dla osób w ich otoczeniu zdolność latania, oj, jak zaczynają latać to glazury porywa! Niby wolno, a w okół tornada, mózgi na ścianie i Bóg wie co jeszcze! (0/2)

Nocny Koszmar - Zmora która pojawia się każdej nocy u tego samego osobnika. Jeśli przyśnił Ci się koszmar, a drzwi od twojej szafy były otwarte, to wiedz że coś się dzieje. (1/5)  

Morer - Kolejni psychopaci, ale gorsi, aczkolwiek, czy gorsi od Creepypast? Nie żarcik, to są tacy na posyłki, popychaczki które robią wyśmienite podwieczorki. Ich nazwa może być myląca. Morer kojarzy się z Mordercom lub Morderstwem, nieprawdaż? Ale nie, oni mimo tego że są Zmorami,  to takie kurdupelki polityczne, ale kipi w nich tan nutka zemsty, nie zemsty nie ale złości i chęć krwi, jak najbardziej. Chodzące, eghem, lewitujące kłębki nerwów. Mają zdolność lewitacji jednak mogą się wzbić tylko na dwa - trzy metry po to by szybciej zanieść biurowe papierki, fakturki czy zanieść szefowi kawę z McDonalda bo tam ciastko gratis. (0/~)

Przerażający Śmiech - Słyszałeś ten śmiech? Masz kolegę! Już nigdy nie będziesz samotny! Zmora która się nigdy nie pokaże, tylko da siebie usłyszeć, ech, to trochę komplikuje sprawę...  (0/8)

Nierh - Ignoruje swoje powołanie, woli pić herbatkę, chrupać ciasteczka i czytać gazetki. Przyłączysz się? Trzeba dodać że zwykle mdleją albo mają odruchy na widok krwi. (0/7)

Poliglota - Od kiedy  rozumiesz tych Ludzi i Zombiaków? Wow, szacun, co on teraz powiedział? Poligloci od urodzenia rozumieją inne języki, nie muszą się uczyć, to geniusze! Będąc Poliglotą masz kilka "dodatkowych" bajerów życiowych, z to jakiś bonusik w sklepie lub kanapkę od Uosobienia. (0/1)

Przenikający Przez Ściany - Jeśli masz członka rodziny który potrafi przejść przez zamknięte drzwi, wywal go z domu, aczkolwiek to nic nie da. Przenikają przez ściany, dla niektórych to upierdliwe lecz dla nich to czysta rozkosz, a tu mogą cukierki ukraść a to wiedzą gdzie świerszczyki pochowałeś i takie tam. Jedni z kilku są namacalni, a to trochu dziwne, ogółem nie powinni tacy być, nieprawdopodobne? A jednak! (0/3)

Wampir - Krwiożercze bestie, kły, lewitacja i ten urok. Nie jeden człowiek by stracił głowę dla wampira. Pragniesz nim być? Masz znajomego z za długimi kłami czy kropkami na szyi? A czy powiedziałeś dziewczynie że masz inną? Jeśli tak zgłoś się do niego z krwawiącą raną! O tak, odkazi, opatrzy, temperaturę ciała obniży i va la! Jesteś wampirem na pełen etat! Lewitujesz, stajesz się niewidzialny, przenikasz do świata ludzi i inne bajery w tym żakieciku. (1/2)

Zdzieracz - Czu twój obraz stał się dziurawy bądź podarty? Czy farba odchodzi od ścian a tapeta odpada? Zawołaj swojego kolegę Zdzieracza! Znaleźliśmy go!  
Zdzierają nie tylko obrazy i tapety ale i skórę ludzką, ziemniaki i marchewki! A no i nieposłuszne dzieci też. Silni, władają dziwną magią która jest nawet o trochę silniejsza od magii Uosobień Strachu. Zwykle mili i sympatyczni, dlatego szybko znajdziesz sobie kolegę - obieraczkę. (0/10)

Faszysta - Niby jest zmorą, no ma takie miano bynajmniej, jednak potrafią przybrać ludzką postać. Są oni bardzo niebezpieczni... Niekiedy przejmowali umysły innych i kazali im robić rzeczy których naturalnie by nie zrobili. Są to chyba jedyne Zmory-dzieci. Jednak te stworzenia były kiedyś (w większości) normalnymi ludźmi którzy zostali zamordowani w jakże brutalny sposób... (0/4)

Katastrofa - Pięć najstraszniejszych Zmór. Jeśli ją zobaczysz, wyślij matce ostatniego SMS'a i zmów paciorek, oni nie znają litości, nigdy nikomu udało ujść z życiem po spotkaniu z owym przerażającym stworzeniem. (0/5)

Burmistrz - Przedstawiciel Ludzi, on tobą zawładnie niczym wróżbita Stanisław laleczką woodo. Ma znajomości, he, zna a nawet musi znać Ciemnego Burmistrza jednak nie pałają do siebie sympatią, jeśli chodzi o jakieś formalności to uszczypliwość i pogarda granic nie znają, o nie. Burmistrz ma tam jakąś władzę, a to muzeum na swoją cześć postawi, a to pomniczek zbuduje lub rozkaże Ci zjeść kilogram mandarynek na raz. (0/2)

Oficer - Oficer, wielki mi Oficer, po prostu jak można inaczej a zarazem ładniej nazwać zastępca Burmistrza, sekretarką? Do prawdy. Jak Burmistrz jest na chorobowym to on siada w wygodnym fotelu w okrągłym białym pokoju i przez interview pogania wszystkich o landrynki o smaku bananów, goddammit! Mimo tego że to prawa, czy lewa (zależy jak kto pisze) ręka, nie zna Ciemnego Burmistrza z drugiego Świata. (0/2)

Wtajemniczony - On zna pewien sekret, bynajmniej wie o istnieniu drugiego świata! Był tam raz, widział co TY, tak TY tam wyprawiasz! Wstydził byś się. Wie gdzie znajduje się teleport, jednak tam nie chodzi, boi się że po drodze potka jakiegoś dryblasa od Creepypast czy Zmór, oj, nie chciał by spotkać, nie chciał. Nie wie też za dużo, bynajmniej takie są przypuszczenia. (0/3)

Dziecko - Zwykły smarkacz ze świata ludzi. (0/~)

Obywatel - Człowiek, tak normalny że można pomylić z normalnością. (1/~)

Gorący Towar - A może nowego puderku do nosa Szanownej? Osobiście zna kilka Creepypast, jednak się tym nie chwali gdyż wie do czego mogą być zdolni. Zna każdy zakamarek miasta, każdy śmietnik i nawet wie kto i kiedy w daną szparkę zaglądał, taki narko - ninja (0/8)

Poliglota - Od kiedy  rozumiesz te Creepypasty i Zombiaków? Wow, szacun, co on teraz powiedział? Poligloci od urodzenia rozumieją inne języki, nie muszą się uczyć, to geniusze! Będąc Poliglotą masz kilka "dodatkowych" bajerów życiowych, z to jakiś bonusik w sklepie lub kanapkę od Burmistrza. (1/1)

Złodziej Czasu - No złodziej, tak potrafi Cię zagadać że nawet nie zobaczysz że stoisz w samych slipkach! Czasem przenosi się do innego Świata by pohandlować czymś co udało mu się zwinąć. (0/7)

Złote Serce - On pomaga wszystkim, niczym lodziarz nad morzem sprzedając lody po nieludzkiej cenie! Zna praktycznie całe miasto, wie gdzie kupić najtańsze bandaże gdy noga złamana, gdzie można dostać dobre cukierki gdy dziecko ma urodziny a cukierków zapomniało i takie tam. Nigdy nie doznał smutku czy zła. Nie wie nic, a kompletnie nic o drugim Świecie, mimo tego że Ci którzy mu się spowiadali ze swoich koszmarów i tak im nie wierzył, pocieszał ich i tyle. Jednym słowem, nie da się ich nie lubić. (0/~)

Ciemno Widzący - On jest zagubiony, on jest z innego świata tylko jak on się tu dostał? Już zapomniany, nie chciany... ale! Ma on jakieś wpływ! Nie wygląda jak Creepypasta wygląda jak normalny człowiek jednak jego zdolności ciągle pozostały zdolnościami! Mimo tego że w jego domu została rodzina ma pracę, interesuje się nowinkami z Ziemi a zarazem wie kto teraz kichnął w jego "rodowym" świecie (0/10)


Jasny Cień - Niby coś wie, ale jednak nie... Takie wielkie nie wiadomo co. Niby widział psychopatę ale jednak nie, był świadkiem wypadku ale jednak zapomniał. Ciekawe dlaczego... Może dla tego że po prostu zapomina te rzeczy które odbijają się na jego psychice! Spotkania z Creepypastą od razu zanikają więc nie ma żadnych problemów z ich światem czy teleportem. (0/23)

Niewidek - Na pewno słyszałeś o Zmorach, nie? To wiedz że na Ziemi, także występują... jako... uciekinierzy. Uciekli oni z świata równoległego do świata właściwego, dla czego zapytasz? Nie wiadomo. Niektórym mógł się nie podobać ustrój polityczny, inni z problemów domowych, jeszcze inni zostali wrobienia a niektórzy po to by zabijać. A jak zabijają? Dla tego że podczas podróży ich Zmorze zdolności nie zatraciły się, zaś inni musieli mieć pecha i cóż... bywa. (0/12)

Nauczyciel - Człowiek który próbuje zawładnąć nad tymi Gimbusami w szkole. Ma za zadanie dopilnowania uczniów w ładzie, by szkoły nie roznieśli. Uczy ich. No nauczyciel, co może robić w szkole? No macie racje, kawkę popijać... Jednak mimo tego że muszą zawładnąć nad tą dzieciarnią są niezwykle, bo raczej muszą, mądrzy. (0/10)

Bestia - Często kryją się ona pod postacią ludzką - zwykle miewają ogony lub/i uszy danego zwierzęcia, którym stają się po przemianie. Posiadają umiejętność teleportacji oraz polimorfii, są niebywale silne i zręczne. Mają różne charaktery - niektóre są milusie i słodkie, ale mimo wszystko mają w swoim sercu tę - powszechną w Drugim Świecie - nutkę zła. (1/2)

Piękny Uśmiech - Zwierzę które egzystuje tylko i wyłącznie w drugim świecie. Może być chomikiem czy papużką ale na jego, em, twarzy? Jest piękny ludzki uśmiech z szeregiem białych i równych zębów. Aż każdy chciał by mieć takie piękne i urokliwe zwierzątko! (0/~)

Poliglota - Od kiedy rozumiesz te Creepypasty, Ludzi i Zombiaków? Wow, szacun, co on teraz powiedział? Poligloci od urodzenia rozumieją inne języki, nie muszą się uczyć, to geniusze! Będąc Poliglotą masz kilka "dodatkowych" bajerów życiowych. (0/1)

Szklane Oko - Piękne oczka, ale to tylko u ziemskich zwierzątek. Potrafią zaskoczyć Cię tak że nie zobaczysz jak usiekają z twoim zegarkiem a na nadgarstku masz jego obrożę. To taki żart, nawet nie śmieszny. Są kochane, pluszaczki na łapkach. Przytulane, niewinne i mięciutkie! (0/~)

Niszczyciel - On nie cierpi, Ciebie, nikogo... Mogą zdawać się na pozór fajne ale to takie demonki. Są słabsze od Besti, nie mają tych zdolności - mają tylko wielkie pazury i ostre zębiska. Nic takiego (ranga dla zwierząt z drugiego Świata) (0/10)

Pluszak - A takie to słodkie i kochane! Aż chciało by się to zjeść! Kuci, kuci! Są do niewinne ziemskie, zwierzęce duszyczki które by się tak łasiły, tak pieściły by chociaż zwrócić na siebie uwagę!  (0/~)

Puszysty Ogon - Łooo! Jakiś ty słodki! Masz taką mięciutką sierść! Taki nosek, w ogóle jesteś taki że będziesz mój! Są to domowe zwierzątka Creepypast albo Zmór, zależy do kogo trafi... (0/~)

Podróżnik - Ten spryciarz może się teleportować, no nie tylko siebie ale i Ciebie! Potrafią chodzić na dwóch łapach, więc dla niektórych Creepypast może być to urocze a dla niektórych w ogóle. (0/3)

Zagubiony - Jest z drugiego świata ale Bóg wie jak się tutaj dostał! Może i ma te charakterystyczne "rzeczy" które go wyróżniają ale nie mówi już ludzkim głosem, nie ma uśmiechu jest już normalnym zwierzątkiem domowym. (0/~)

Szczeniak - Małe zwierze (0/~)

Pchła - O Boże! Ale to małe! To chyba kot... nie, pies... No co to jest w końcu! Te małe zwierzątka na pozór wydają się być niegroźne ale mają wielką moc. Wieczorami gdy przysypiasz lub śpisz wchodzą przez ucho lub inny taki otwór i robią sobie w tobie imprezę! Mogą zawładnąć twoim ciałem albo po prostu pomieszkać w tobie (ranga dla zwierząt z drugiego świata) (0/5)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://creepytown.forumpolish.com
 
Rangi i ich opisy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Ogólne :: Opisy-
Skocz do: