Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bilans nastroju

Go down 
+3
Eyeless Jack
Natalia Dark
Ticci-Toby
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimePią Kwi 18, 2014 7:28 pm

Nie lubie sernika aczkolwiek można 18 kwietnia uznać za światowy dzień sernika bo dziś też robiłem. JESTEM ZAAWANSOWANYM KUCHARZEM bo o 21 czipsy robiłem i były tak dobre że KORWIN - MIKKE BY NAWET TAKICH NIE ZROBIŁ
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Ticci-Toby
Proxy
Proxy
Ticci-Toby


Liczba postów : 172
Join date : 10/04/2014

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 8:06 am

H3H3H3, A AJ ROBIĘ NAJLEPSZEGO ANDRUTA NA HOL ŁORD <3
Powrót do góry Go down
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 9:47 pm

Fajnie:
W końcu mam podarte spodnie ~no, to tyle z fajności

Głupio bo:
Przez te Święta zaraz te spodnie będą na mnie za ciasne, muszę oddać rodzicom 50 zł, nigdy nie pojadę do Japonii (za dużo Gonciarza Krzysztofa), sprała mi się CichaKoszulka z Magistrem...

Eee:
Chce mieć figurkę Hatsune Miku i Ia, manga - More Manga!
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Makabra
Obywatel
Obywatel
Makabra


Female Liczba postów : 57
Join date : 20/04/2014
Age : 25
Skąd : Druga strona tęczy

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 21, 2014 9:06 am

Fajnie, bo:
    zbieram na koszulkę z Magami, h3h3h3
    już mam prawie trzy strony superzajebistegokomiksu mojego se autorstwa, którego nikt nie czyta, aleitakjestemzniegodumna c:
    polędwica na święta była pyszna *^*

Źle, bo:
    polędwica się skończyła ;n;
    andrut się skończył ;n;
    nie będzie klusek na obiad ;n;
Powrót do góry Go down
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimePon Kwi 21, 2014 11:58 am

Fajnie bo:
Babcia zrobiła makowiec C: i... szynkę peklową... i... sałatkę tą taką z gotowanymi warzywami i majonezem i... wczoraj byłem u drugiej babci i dostałem czekoladę i... śledzie i... krówkę (takie fajne ciasto). W końcu skończyłem CP. Mogę nic nie robić, i... no... i... tak :3

Źle:
Obudziła się we mnie alergia (dopiero teraz ^^), nie mam co robić, Link którego mam narysowanego ciągle się na mnie gapi wzrokiem stylu ''It's reaping time''... Skaner w drukarce się popsuł... T0T. Zimno mi. Wszystko w moim pokoju się na mnie gapi, prócz Orochi'ego
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Natalia Dark
Wampir
Wampir
Natalia Dark


Female Liczba postów : 101
Join date : 04/04/2014
Age : 26
Skąd : Wielka Brytania

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 8:51 am

Niech mnie ktoś zastrzeli...
Powrót do góry Go down
Natalia Dark
Wampir
Wampir
Natalia Dark


Female Liczba postów : 101
Join date : 04/04/2014
Age : 26
Skąd : Wielka Brytania

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:19 am

Chyba znowu na jakiś czas zniknę. Kolejne załamanie psychiczne i myśli samobójcze...
Powrót do góry Go down
Natalia Dark
Wampir
Wampir
Natalia Dark


Female Liczba postów : 101
Join date : 04/04/2014
Age : 26
Skąd : Wielka Brytania

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 11:26 am

Nikt się tu nie udziela... Tylko ja piszę jakieś załamując żalenia się? No weźcie... nikt nie chce?


Jest lepiej, ale ciągłe kłopoty. Odeszłam z 2 forów, szkoła świeci pustkami, bo maturzyści już sobie poszli i ciągłe kłopoty z moim chłopakiem. To tyle z mojego życia, jeśli kogoś interesuje. *uśmiech*
Powrót do góry Go down
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 11:45 am

A jeździsz do zakładu, czy gdzie?

Alergia ustępuje. Za niecałe dwa miesiące wakacje! Ostatnimi czasy mam baaaaaardzo dziwne sny związane z Jack'iem o.O. Nie lubię kwietnia, nie wiem dla czego. Wiem że Toby podgląda Też na DA i nie mogę przestać się z tego śmiać XD. Mój mózg mówi że na ten rok creepypast wystarczy gdyż, ten organ robi mi takie dżamp skery że ja pier*ole...
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Natalia Dark
Wampir
Wampir
Natalia Dark


Female Liczba postów : 101
Join date : 04/04/2014
Age : 26
Skąd : Wielka Brytania

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 12:44 pm

"Zakładem" bym tego nie nazwała. Na razie nie chcą mnie jeszcze zamknąć. *śmieje się* Mam psychiatrę i kilku psychologów, ale nie jestem niebezpieczna... no powiedzmy...
Ja się tam wakacjami nie cieszę. Dwa miesiące samej w pokoju plus wychodzenie do kościoła co niedzielę... i jeszcze to nieznośne słońce i ciepło... Moje alergie na szczęście w miarę przeszły, niestety nadal nie mogę mieć żadnego zwierzątka... a tak zawsze chciałam. *smutna minka* Ale trudno. Spotkania z naszym podwórkowym kotem kończą się okropnym katarem itp. Do niedawna miałam jeszcze mojego chłopaka do czochrania, ale tata go obciął... *zawiedziona* a miał takie fajne, mięciutkie, kręcone włoski... *wzdycha*
Ogólnie jest już na +.
Powrót do góry Go down
Ticci-Toby
Proxy
Proxy
Ticci-Toby


Liczba postów : 172
Join date : 10/04/2014

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimePią Maj 02, 2014 8:14 am

A ja mam doła, muszę napisać życiorys i podania do szkół, a mi się nie chce c:
Jestem do tego cały pocięty, tak się kończy latanie po krzakach, jak się okazuje, nie mam już ośmiu lat, kiedy mieściłem się wszędzie xd

Znalazłem stare szkicowniki i się jaram > u <
Powrót do góry Go down
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:10 pm

Rano miałam hrypkę. Dziwne sny o E.L ustały. SŁUCHAM SOUNDTRACK'ÓW Z ZELDY OCARINA OF TIME, PARTY HARD. Trzeci dzień z rzędu miałam grilla. Mam zupełny brak weny do rysowania jak i do pisania. Nie chce tańczyć poloneza w garniturze... ;-;
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Ticci-Toby
Proxy
Proxy
Ticci-Toby


Liczba postów : 172
Join date : 10/04/2014

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 6:21 am

Coś mnie wzięła mania na postaci z lola, pomijając fakt, że w to nie gram ._.
Od dwóch dni, wydzieram się, co potocznie nazywają śpiewaniem i nikt nie ogłuchł .o.

Mam do ogarnięcia hateemel, Mojżesz, dopomóż bratu ; u;
Mama nie chce mi dać więcej makaronu ze szpinakiem :c
Powrót do góry Go down
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeNie Maj 04, 2014 6:57 am

Będę miszczem grania ,,Halleluja" na ocarinie komórkowej! Jestem nie wyspana ;-;. Wczoraj do północy grałam na tym komórkowym badziewiu i mi w uszach szumiało. Chce obejrzeć jakieś anime podobne fo Blood Lad (>.<) ale do tego anime jest tylko to anime...
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Tevayra
Bestia
Bestia
Tevayra


Female Liczba postów : 25
Join date : 06/02/2014
Age : 28
Skąd : Szwecja

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 5:48 pm

Ticci-Toby napisał:
FAJNIE, BO

    [...] tutoriale na mejkapy postaci z kripipast, horrorów, filmów, opowieści, etc. [...]


Czyżby Pinkstylist?

Nu, a u mnie fajnie, gdyż:
w sobotę mój tata jedzie znów do pracy na miesiąc,
Madzik (Jacuś) jedzie ze mną do Wawy, w zastępstwie za koleżankę. :3
I to tyle fajnego.
Źle, ponieważ:
muszę się uczyć jakiejś dżebanej fraszki Kochanowskiego,
mam jakieś zadania domowe, ale nie wiem jakie i nie chce mi się nikogo o nie pytać,
szkoła, szkoła i jeszcze raz SZKOŁA - a fe...
Powrót do góry Go down
http://www.entimeria.aaf.pl
Eyeless Jack
Pożeracz
Pożeracz
Eyeless Jack


Male Liczba postów : 350
Join date : 05/02/2014
Skąd : Miasto Svit

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeSro Maj 07, 2014 6:31 pm

Źle bo:

Skończył mi się czarny długopis! A w domu już nie ma... Jutro praca klasowa z procentów (matma) i trzeba dokończyć pracę klasową z polskiego. Kołderka do ogrzania się już mi nie wystarcza ;-; zamarzne i zemre...

Fajnie bo:

JADĘ DO WARSZAWY A WY NIE~! I Futrzaki będą :3 I wogle. Umiem rysować Ben'a (może wstawie obrazek). Tyle Majory Mask że mi łeb zmienia się w Zelde .o. BĘDĘ KSIĘŻNICZKĄ ZELDĄ~! Znów gram w gumę na przerwach. Dzięki Gimp'owi mogę ,,usuwać Kubsona'' i dawać ,,efek pierdnięcia'' XD JA IDĘ ON SIĘ PATRZYYYYYY - Z TAJGEREM
Powrót do góry Go down
https://creepytown.forumpolish.com
Ticci-Toby
Proxy
Proxy
Ticci-Toby


Liczba postów : 172
Join date : 10/04/2014

Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitimeSob Maj 10, 2014 1:16 pm

OFC, ŻE PINKSTYLIST XD

Ta szmata zwana potocznie Olim wyśle mi w końcu paczkę xd

No i źle bo:
Są dopiero trzy odcinki Salem ;A;
Nie mam co oglądać ;A;
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bilans nastroju - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Bilans nastroju   Bilans nastroju - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bilans nastroju
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Off-top :: Off-top-
Skocz do: